Klinika

 

W Osman Medical przede wszystkim liczy się dobro naszych Pacjentów. Z tego też powodu po trwającym ponad 3 lata epizodzie pracy w Garwolinie w lokalu usługowym przy ulicy Dobrej, zadecydowaliśmy o rozpoczęciu budowy Kliniki. Wiedzieliśmy, że praca w Klinice zapewniłaby doskonałe warunki lokalowe opieki medycznej  naszych chorych. W lipcu 2017 roku rozpoczęliśmy budowę budynku Kliniki  w Trąbkach. Uznaliśmy, że budowa Kliniki na wsi w miejscu gdzie człowiek i natura współistnieje w harmonii, będzie idealnie podkreślała potrzebę leczenia kompleksowego, w którym połączymy wpływ natury na zdrowie i ogólny dobrostan chorych z doskonałą opieką medyczną według najnowszych i aktualnych wytycznych europejskich i amerykańskich towarzystw medycznych. 


Zbudowaliśmy budynek w najnowocześniejszej technologii - zero emisji dwutlenku węgla z elektrownią słoneczną na dachu, z systemem rekuperacji i filtracji powietrza, tak by stan powietrza którym oddychamy był doskonały.  
Bliski dojazd do Kliniki (10 minut z Garwolina, 30-40 minut z Warszawy) usytuowanej w Trąbkach przy trasie ekspresowej S17 Warszawa – Lublin, stwarza możliwość leczenia dużej grupy pacjentów mieszkających w mniej uprzywilejowanych miejscowościach, dla których dojazd do Warszawy jest uciążliwy i czasochłonny

 

 

Wiemy, że w przypadku chorób przewlekłych czas odgrywa znaczącą rolę. Ważna jest szybka diagnoza i zastosowanie najskuteczniejszej formy terapii. Zależy nam, by atmosfera w jakiej przebiega leczenie, dawała Wam siłę i motywację, by przetrwać ten niełatwy czas. Nie lekceważcie niebezpiecznych objawów.


Zadbajcie o zdrowie. Jesteśmy po to, by Wam pomagać. Nasi Pacjenci cenią nas przede wszystkim za szybką i skuteczną diagnozę. Czują się u nas bezpiecznie, ponieważ ufają naszej wiedzy i doświadczeniu. Zapewniamy przyjazną atmosferę leczenia, a każdy Pacjent otaczany jest opieką zespołu specjalistów na najwyższym poziomie. Zawsze jesteśmy do dyspozycji, na naszej infolinii dla pacjentów odpowiadamy na pytania i wątpliwości, aby zapewnić Wam najwyższy komfort i spokój. Dla nas największą wartością jest Pacjent, a jego zdrowie i życie jest dla nas najcenniejsze.
 

 

 

 

 

 

W Osman Medical leczymy pacjentów w zakresie chorób układu sercowo-naczyniowego (kardiologia, chirurgia naczyniowa, kardiochirurgia), zdrowia psychicznego (psychiatria), chorób kobiecych (ginekologia) i położnictwa chorób nerek (nefrologia) i układu kostno-stawowego (reumatologia).  
Dodatkowo otworzyliśmy punkt szczepień przeciwko COVID-19, aby jak najszybciej opanować pandemię korona-wirusa SARS Cov -2.

Czekamy na Państwa w Trąbkach na zacisznej Alei Owocowej 30 C.